Bulut Cam Balkon Ltd. Şti. Kayseri

Ana sayfa > Bulut Cam Balkon Ltd. Şti. Kayseri

Hakkımızda

Firmamız 2008 yılında kurulmuş olup 17 yıllık ustalık ve iş tecrübemizle CAM BALKON,PVC KAPI PENCERE, ALÜMİNYUM VİTRİN, DUŞAKABİN, PANJUR, FOTOSELLİ KAPI, KEPENK, ALÜMİNYUM KORKULUK, SİNEKLİK ve PERGOLA TENTE SİSTEMLERİ...! Üretim ve Montaj hizmetleri sunmaktadır. 

Amacımız; Cam balkon, pvc kapı pencere, ve benzeri ürün sektöründe gelişim ve teknolojiyi takip ederek en üst düzey ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Saygılarımla

Eren BULUT

Yönetim Kurulu Başkanı

Misyon & Vizyon

Dünyanın her yanında, bu iki kelime,  

Yaşama verilen değerin adı ve soyadı…

Vizyon 

Müşteri beklentilerinin önünde olma arzusu ile tasarladığı yenilikçi ürünleri, müşteri memnuniyetine bakış açısı, yönetici ve çalışanlarının potansiyeli, sürdürülebilir farklı iş modeli ile ulusal ve uluslar arası piyasalarda, paydaşlarının çalışmaktan gurur duyduğu bir firma ve tüketicilerinin bir numaralı tercihi olmak… 

Misyon 

İnsanoğlu barınacak bir yere sahip olmasından itibaren yaşadığı mekanı “güzelleştirme”, onu kullanışlı hale getirme, ona değer katma ihtiyacı içindedir. Günümüzde bu beklentiler, insanın yaşamını geçirdiği her yere (konutlara, işyerlerine, restoranlara, alışveriş merkezlerine ve hatta sokaklara) yansımıştır. İnsanlar zamanlarını geçirdikleri tüm mekanların; 

mimari olarak daha estetik olurken kullanışlılığının da artmasını, 

tehlikelere karşı daha güvenli olurken şeffaflılığının ve manzarasının en üst düzeyde kalmasını,

daha kolay iklimlendirilirken enerji tüketiminin en aza indirecek şekilde çevreye duyarlı hale gelmesini,

ve benzeri değişimleri talep etmektedirler.

Bu süregelen ihtiyacı nasıl karşılayacağımıza karar vermek için öncelikle yeteneklerimizi, yapabileceklerimizi ve yapamayacaklarımızı belirledik. Kendimizi bir “sistem firması” olarak konumlandırdık. Bize göre sistem firması, ekonomik fayda yaratan yenilikler odağında çalışan, herkesin yaptığı işleri, standardı satın alan, herkesin yapamadığı, katma değer yaratan işleri tasarlayan ve üreten firmadır. Bu firma için tasarım, fikir, patent, farklılık kelimeleri olmazsa olmazlarımızdandır. 

Tüm bu ihtiyaçların yarattığı ortamda misyonumuz; inovatif bir öngörü ile yenilikçi mimari yapı donanımları tasarlamak ve bu ürünleri “üretici bayilik” iş modeli ile en uygun şekilde tüketicilere ulaştırmaktır.